Adrasan’ın gizli kalmış cennet güzellikleri arasında yer alan Adrasan Sazak Koyu’nu keşfetmek için geç kalmayın. Akdeniz’in dillere destan doğası, Adrasan Sazak Koyu’nun sessizliği ve huzuru keşfedilmeyi bekliyor. Sessizliğin ve sakinliğin bol olduğu Adrasan Sazak Koyu’nda doğa ile iç içe vakit geçirmek sizin de hakkınız. Adrasan’ın bakir kalmış doğası, berrak denizi ve mis gibi orman havası sizleri bekliyor. Adrasan Sazak Koyu hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt verdiğimiz, Adrasan Sazak Koyu hakkında bilgiler blogumuzu paylaştık.

Adrasan Sazak Koyu’nu keşfetmenin en güzel yanı Adrasan’da güzel bir tatil yapmaktan geçer. Antalya bungalov evleri arasında bulunan Rengarenk Bungalov işletmesinde, ev konforunda keyifli bir bungalov tatili sizleri bekliyor. Hem Adrasan Sazak Koyu’nu keşfedebileceğiniz, hem de Adrasan bungalov ev tatili deneyimleyebileceğiniz fırsatları kaçırmamak için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın… Aradığınız huzuru bulabileceğiniz Adrasan Sazak Koyu’nda bol bol fotoğraf çekmek ve anı ölümsüzleştirmeyi unutmayınız.

Adrasan Sazak Koyu’na Ulaşım

Adrasan Sazak Koyu’na gitmek istiyor ve nereden gideceğiniz hakkında bilginiz yok ise; blogumuzu incelemeyi unutmayınız. Adrasan Sazak Koyu’na gitmenin en yaygın ulaşım seçeneği, deniz yolunu kullanmak olacaktır. Adrasan’da bulunan tekneleri kiralayabilir ya da Adrasan’ın birbirinden güzel koylarını gezdiren Adrasan tekne turlarına katılarak, Adrasan Sazak Koyu’nu keşfedebilirsiniz. Adrasan Sazak Koyu’na günübirlik tekneler sık, sık uğramaktadır.

Dileyenler yürüyerek de Adrasan Sazak Koyu’na gidebilirler. Adrasan sahil yolu üzerinden, Adrasan Sazak Koyu’na ulaşabileceğiniz orman patikası bulunmaktadır. Ortalama 10 kilometre kadar yürümeniz gerekmektedir. Ancak yanınızda su veya temel ihtiyaç malzemesi bulundurmayı unutmayınız. Olası durumda mağdur olmamak için hazırlıklı gitmekte fayda var.

Adrasan Sazak Koyu’na gitmek için bir diğer seçenek ise; arazi şartlarına uygun araçlar ile yolculuk yapmak olacaktır. Orman içerisinden giden patika yol üzerinden, yerden yüksek araçlar ile ulaşım sağlanabilir. Ancak yolculuk bir hayli zorlu olacaktır. Bu yüzden dikkatli araç sürmek ve olası sorunlara karşı dikkatli olmak gerekmektedir. Aslında Adrasan Sazak Koyu’nun bakir kalmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de ulaşımının zorluğu olarak ön plana çıkmaktadır.

Adrasan Sazak Koyu’nun Merak Edilen Özellikleri

Antalya’nın incisi Adrasan’da bulunan Sazak Koyu, doğa ile iç içe vakit geçirmek için güzel bir tercih olacaktır. Adrasan Sazak Koyu’nda ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Ancak Sazak Koyu’nda hiçbir işletme ve tesis yoktur. Ayrıca; duş, tuvalet ve elektrik imkanları da bulunmamaktadır.

Temel ihtiyaç malzemelerinizi yanınızda götürmeyi ve hazırlıklı gitmeyi unutmayınız. Adrasan Sazak Koyu’nda telefon çekmemektedir. Sazak Koyu’nun denizi berrak ve plaj alanı ince kum yapısına sahiptir. Güneş kremi ve sinek ilacı hayat kurtarıcı olacaktır. Akdeniz’in mis gibi havasını solumak ve bol, bol yüzmek için geç kalmayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?